راه حل های گیاهی طبیعی برای کنترل کنه دمودکس

به دنبال راه حل های طبیعی و گیاهی برای از بین بردن انگل دمودکس هستید؟ آنجکس شما را تحت پوشش قرار داده است. محصولات ما عاری از رنگ های مصنوعی، پارابن، SLS، SLES هستند و کرولتی فری هستند. برنامه تریتمنت مبتنی بر دوره ما به بیماری‌های پوستی مختلف ناشی از دمودکس ها، از جمله دمودیکوز، آکنه، روزاسه، خارش، بلفاریت، درماتیت سبورئیک، ریزش مو و غیره می‌پردازد. چه با مشکلات مربوط به پوست سر، صورت، بدن یا محیط سر و کار داشته باشید، محصولات ما برای هدف قرار دادن کنه های دمودکس به طور موثر طراحی شده اند. برای از بین بردن انگل های دمودکس به صورت ایمن، طبیعی و موثر به آنجکس اعتماد کنید.

مناسب شستسوی پوست سر، صورت و/یا بدن

با شامپوی DDC آنجکس با دمودکس ها مبارزه کنید. این شامپو منافذ بسته شده پوست توسط چربی ها و کثیفی ها را باز می کند و محیط را به جهنمی برای دمودکس ها تبدیل می کند.

125 میلی لیتر - مناسب 4-6 هفته استفاده

$119.00خرید!

تسکین پوست سر و تقویت موها

تونیک مو DHT یک تریتمنت پیشرفته است که به کنترل کنه های دمودکس روی پوست سر کمک می کند، رشد موی سالم را تقویت می کند و از خارش پوست سر جلوگیری می کند. فرمول طبیعی ما به طور ویژه برای از بین بردن انگل دمودکس طراحی شده و عاری از مواد شیمیایی خشن و عطرهای مصنوعی است. با تونیک مو آنجکس برای لذت بردن از موهای قوی، سالم و زیبا آماده شوید.

125 میلی لیتر - مناسب 4-6 هفته استفاده

$169.00خرید!

رفع انگل های دمودکس از صورت، پوست سر، بدن و محیط

با اسپری PDT به جنگ انگل های دمودکس بروید. این اسپری برای هدف قرار دادن این انگل ها نه تنها روی پوست سر، صورت و بدن شما، بلکه روی پارچه ها و وسایل مراقبت شخصی طراحی شده است. با تریتمنت ویژه ما به کنترل کامل دمودکس دست یابید و از طیف وسیعی از علائم مرتبط با دمودکس ها رهایی پیدا کنید.

125 میلی لیتر - مناسب 4-6 هفته استفاده

$239.00خرید!

کیت کامل برای مبارزه با دمودکس ها، شستشو و تقویت پوست و مو  (برای صورت، پوست سر، بدن و محیط اطراف)

با کیت پرمیوم 1 (3 در 1) علائم مربوط به کنه دمودکس را در تمام نواحی پوست و محیط اطراف خود هدف قرار دهید. این کیت به طور ویژه برای انواع پوست مناسب است و برای ارائه تریتمنت جامع برای کنه دمودکس طراحی شده است.

3 بطری 125 میلی لیتر - مناسب 4-6 هفته استفاده

$299.00خرید!