به پورتال فارسی آنجکس خوش آمدید

انتخاب وبسایت براساس منطقه شما

شیوه برطرف کردن مشکل انگل های دمودکس با کمک آنجکس.

Ungex Solution | Ungex

تکنولوژی مایت سولوشن آنجکس

 • برخلاف آنچه اکثر مردم فکر می کنند، انگل های دمودکس بسیار شایع هستند. تقریبا تمام افراد بالغ تعدادی از این کنه ها را روی پوست خود دارند، هرچند از حضور آنها بی خبرند.
 • این کنه ها حتی در تعداد کم نیز به پوست و مو آسیب می رسانند. اما تا زمانی که تعداد آنها خیلی زیاد نشده، بدون علامت باقی می مانند.
 • مطالعات زیادی نشان می دهند انگل های دمودکس با مشکلات مختلفی مثل روزاسه، بلفاریت، ریزش مو، آکنه، درماتیت، خارش و احساس خزش زیر پوست در ارتباط هستند. 
 • وقتی تعداد آنها از پنج عدد در هر سانتی متر مربع پوست بیشتر شود، نشانه های آنها آشکار می شود.
Ungex CEO Seyed Behbahani | Ungex
 • آقای سید محمدرضا بهبهانی، مبتکر تکنولوژی مایت سولوشن، مدیر و موسس شرکت آنجکس استرالیا در سال 2011 می باشد.
 • از بین بردن موثر دمودکس ها علاوه بر محصولات منحصر به فرد به تغییرات شیوه زندگی نیاز دارد.
 • استفاده از محصولات ضد دمودکس آنجکس مانند SDT و PDT کمک زیادی به برطرف کردن مشکلات ناشی از دمودکس می کند. 
 • بسیاری از موارد روزاسه و بلفاریت ارتباط تنگاتنگی با انگل های دمودکس دارند. 
 • پروتوکل آنجکس -که شامل راهکارهایی برای تغییر عادات و تقویت سیستم ایمنی است- به طور موثری به بهبود و جلوگیری از عود ین انگل ها کمک می کند. 
 • دمودکس ها نه تنها با شستشوی زیاد پوست از بین نمی روند، بلکه ممکن است تقویت شوند.

Price Table | Ungex

با محصولات آنجکس پوستی شاداب و عاری از مایت های دمودکس را تجربه کنید.

قیمت ها براساس دلار استرالیا AUD$ می باشد.

 • باندل 1..........................799$ AUD
 • باندل 2..........................779$ AUD
 • کیت 1.................459$ AUD
 • کیت 2.................449$ AUD

محصولات آنجکس

درباره شرکت آنجکس و رسالت آن


شرکت آنجکس، یک شرکت تولید محصولات مراقبت از پوست است که دفتر مرکزی آن در ملبورن استرالیا واقع شده است. این شرکت بیش از ده سال است که در زمینه تولید محصولات ضد دمودکس فعالیت دارد.
سید محمدرضا بهبهانی، مبتکر تکنولوژی مایت سولوشن، مدیر و موسس شرکت آنجکس استرالیا است که در سال 2012 موفق گردید جایزه بهترین اختراع را در نمایشگاه فناوری مالزی برای راهکار منحصر به فرد خود برای مبارزه با دمودکس ها دریافت کند. از آن زمان تا کنون آنجکس به هزاران نفر در سراسر دنیا کمک کرده تا از مشکلات پوست و موی ناشی از دمودکس رهایی یابند.

اطلاعات بیشتر در مورد آنجکس

انگل دمودکس مایت چیست؟

کنه دمودکس، نوعی انگل میکروسکوپی است که در فولیکول های مو و غدد چربی پستانداران زندگی می کند. تا کنون 65 نوع دمودکس شناخته شده که از آن میان Demodex folliculorum و Demodex brevis می توانند روی پوست انسان زندگی کنند. آنها معمولا به تعداد کم روی پوست اکثر بالغین زندگی می کنند و با افزایش سن زیاد می شود.


دمودکس ها از چربی و سایر مواد مغذی پوست استفاده کرده و با تولید مواد مضر به پوست و مو آسیب می زنند. اگر تعداد آنها بیش از حد زیاد شود می توانند عوارض مختلفی مثل روزاسه، بلفاریت، خارش، ریزش مو، آکنه و احساس خزش را تشدید و یا حتی ایجاد کنند. 


انگل های دمودکس شب ها به سطح پوست می آیند، جفتگیری کرده و برای تخم گذاری به زیر پوست باز می گردند. تخم ها پس از چند روز تبدیل به لارو های شش پا می شود که پس در چند روز بالغ شده و به چرخه تولید مثل وارد می شوند.  طول عمر یک کنه دمودکس مایت در حدود سی تا نود روز می باشد.


اطلاعات بیشتر در مورد دمودکس ها

آیا منشاء مشکلات پوست و مو خود را نمی دانید؟

در این تست پنج دقیقه ای آنلاین شرکت کنید تا از تراکم دمودکس خود آگاه شوید.

تست آنلاین دمودکس

درباره انگل های دمودکس بیشتر بدانید.

انگل های دمودکس شباهت بسیار به کرم ها دارند. با این تفاوت که چهار جفت پای کوچک دارند که با استفاده از آنها روی پوست می خزند. 

دمودکس ها 0.1 تا 0.3 میلیمتر طول دارند. بنابراین با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند. آنها از نور بیزارند و به همین دلیل در طول روز از طریق سوراخ های ریز روی پوست به عمق آن نفوذ کرده و داخل فولیکول ها و غدد چربی پنهان می شوند. 


 • آنها از چربی پوست، ویتامین ها، مواد معدنی، سلول های مرده و ... تغذیه می کنند و سبب ضعیف شدن پوست و مو می شوند. 
 • دمودکس ها مواد التهاب زایی را از سطح بدن خود ترشح می کنند که سبب التهاب موضعی می شود. 
 • این کنه با تولید برخی از واسطه های التهابی سیستم ایمنی را تحریک کرده و سبب برانگیخته شدن واکنش های ایمنی می شوند. 
 • دمودکس ها مملو از باکتری ها، ویروس ها و قارچ های بیماری زا هستند که پس از مرگ آنها روی پوست پخش شده و مشکلاتی را ایجاد می کند. 

ارتباط دمودکس با روزاسه:

روزاسه نوعی مشکل پوستی شایع است که با التهاب و قرمزی پوست همراه است. مطالعات نشان می دهند که جمعیت زیاد دمودکس مایت ها می تواند علائم روزاسه را تقلید کند. علاوه بر این، این انگل ها می توانند روزاسه کلاسیک را بروز دهند، تشدید کنند و یا مانع از بهبود آن شوند.  برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. 

 

ارتباط دمودکس با بلفاریت:

بلفاریت یک نوع التهاب پلک عود کننده و مقاوم به درمان است. بلفاریت هر دو پلک را درگیر کرده و با قرمزی، سوزش، خارش و خشکی چشم ها همراه است. انگل های دمودکس با انسداد فولیکول ها و مجاری، ایجاد التهاب و اختلال در ترشح چربی، به بروز بلفاریت کمک می کنند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

 

ارتباط دمودکس با درماتیت و شوره:

درماتیت التهاب پوستی است که انواع مختلفی دارد. انگل های دمودکس با حرکت روی پوست، تولید مواد مضر و آزاد سازی باکتری ها در آن نقش دارند. آنها با ایجاد خارش و وادار کردن میزبان به خاراندن پوست، و تحریک رشد قارچ های بیماری زا سبب شوره می شوند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. 

ارتباط دمودکس با ریزش مو:

وقتی تعداد دمودکس ها زیاد شود، تا 25 عدد از آنها در یک فولیکول مو جا می شوند. این جمعیت زیاد با حرکت اطراف ریشه مو، آن را سست می کنند. از طرف دیگر آنها منابع غذایی مورد نیاز مو را مصرف می کنند. بنابراین موها ضعیف شده و می افتند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. 

ارتباط دمودکس با درماتیت سبوره ای:

اگرچه دمودکس ها با انواع درماتیت در ارتباط هستند، ارتباط آنها با درماتیت سبوره ای به خوبی شناخته شده است. این نوع درماتیت در نقاط چرب پوست ایجاد می شود و با قرمزی، التهاب، شوره های زرد رنگ و خارش همراه است. شوره سر به طور معمول شکل خفیف آن است. فعالیت بیش از حد غدد سباسه، هورمون های آندروژن، مخمرهای مالاسزیا و همچنین کنه های دمودکس باعث تشدید درماتیت سبورئیک می شود.  برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. 

آنجکس یک شرکت استرالیایی است و قیمت محصولات آن بر پایه دلار استرالیا است. 

قیمت محصولات آنجکس بر پایه دلار استرالیا است. دلار استرالیا به اختصار AUD نامیده می شود. از 100 سنت تشکیل شده و اغلب با نماد $، A$، یا AU$  نشان داده می شود.

مصرف کننده محصول آنجکس

رضایت کامل از نتیجه تریتمنت دمودکس دارم. سپاس از شما که تجارب خویش را صادقانه جهت اطلاع عموم و کمک به همه کسانی که از مشکلات پوست و مو رنج می برند در اختیار ما قرار می دهید.

مصرف کننده محصول آنجکس

تا حد زیادی مشکل پوستم برطرف شده. دوره خیلی خوبی رو با محصولات آنجکس گذروندم شوره مژه هام هم خیلی کمتر شده البته کمی قرمزی رو پوستم دارم که خیلی بهتر و شفاف تر شده از تیم آنجکس و محصولاتشون سپاس فراوان دارم.

نظرات سایر مصرف کنندگان
تکنولوژی مایت سولوشن آنجکس، توسط متخصصان تست شده است، مورد تایید است و توصیه می شود.

پروتکل آنجکس یک روش طبیعی و خانگی برای کنترل تراکم انگل های دمودکس پوست است. بسیاری از متخصصان در سراسر دنیا این محصولات را تست کرده و توصیه می کنند. آنجکس ترکیبی از مواد طبیعی و یک تکنولوژی منحصر به فرد است که با بسیاری از مشکلات پوستیِ مرتبط با دمودکس ها مقابله می کند. آکنه، روزاسه، بلفاریت، شالازیون، اگزما، خارش پوست، درماتیت سبورئیک، درماتیت آتوپیک، ریزش مو، آلوپسی آندروژنیک و طاسی برخی از این عارضه ها هستند.

خبر خوب! محصولات ضد دمودکس آنجکس در Afterpay در دسترس هستند!

طبق معمول خرید کنید. سپس در هنگام پرداخت، Afterpay را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنید. به عبارت دیگر می توانید اکنون خرید کنید و بعداً پرداخت کنید. Afterpay Limited یک شرکت فناوری مالی استرالیایی است که در استرالیا، کانادا، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و نیوزلند فعالیت می کند. Afterpay بیشتر به دلیل خدمات «اکنون بخر، بعداً پرداخت کن» معروف است که به مشتریان آنلاین امکان می‌دهد فوراً یک محصول را خریداری کنند و بعداً با چهار بازپرداخت مساوی -بدون بهره- هزینه آن را پرداخت کنند. از پوست خود مراقبت کنید تا یک زندگی عاری از دمودکس را تجربه کنید.

محصولات ضد دمودکس آنجکس را از Amazon، Etsy و Ebay بخرید.

هم اکنون این امکان فراهم شده تا بتوانید محصولات ما را علاوه بر سایت آنجکس و برخی از داروخانه ها، از Amazon، Etsy و Ebay بخرید. ما این امکان را فراهم کرده ایم تا مشتریانمان در تمام نقاط دنیا به سرعت و با آسایش خیال به محصولات ما دسترسی داشته باشند.

آیا انگل های دمودکس مسری هستند؟

بله دمودکس ها می توانند از طریق تماس مستقیم به راحتی از یک فرد به فرد دیگر منتقل شود. با این وجود انتقال آنها از انسان به حیوان و برعکس بسیار نادر است. این انگل ها در اولین روز های زندگی از پدر و مادر به نوزاد منتقل می شود و به مرور تکثیر می شوند. با افزایش سن، تعداد آنها روی پوست افزایش می یابد. روبوسی، دست دادن، تماس نزدیک پوستی، استفاده از وسایل مشترک می تواند آنها را منتقل کند.

نکاتی برای جلوگیری از انتقال انگل های دمودکس

از به اشتراک گذاشتن وسایل شخصی خود مانند حوله، شانه، بالش، ملحفه، لباس و سایر مواردی که با پوست یا مو تماس دارند، خودداری کنید. مرتبا روبالشی و ملحفه های خود را بشویید. پارچه هایی را که در تماس با پوستتان هستند (مثل لباس، روسری، ملحفه و …) را پس از شستشو در نور مستقیم آفتاب خشک کنید. ملحفه ها و وسایل شخصی خود را چند ساعت در روز در آفتاب قرار دهید تا دمودکس های آنها کشته شود. وسایل و پارچه های خود را با اسپری Pro-Demodex Treatment) PDT)، محلول قدرتمند ضد دمودکس آنجکس، ضد عفونی کنید.

Demodex Folliculorum و Demodex Brevis، چه تفاوتی دارند؟

هر دوی این مایت ها روی پوست انسان زندگی می کنند. اما دمودکس فولیکولاروم -همانطور که از نامش پیداست- بیشتر در فولیکول ها زندگی می کند، درحالیکه دمودکس برویس غدد چربی پوست را ترجیح می دهد. نوع برویس کمی کوتاه تر و چاق تر از دمودکس فولیکولاروم است و بیشتر در نواحی گردن و سینه یافت می شود. با این وجود این دو دمودکس شباهت های زیادی به همه دارند و می توانند مناطق مختلف پوست را درگیر کنند.

آرم مشهور استرالیایی (AMAG) ، علامت اصلی اعتبار استرالیایی است. این لوگو نشان دهنده معتبر ترین ، شناخته شده ترین و رایج ترین سمبل کشور استرالیا است و تحت حمایت سیستم اعتباربخشی شخص ثالث است که تضمین می کند محصولات با این نشان حقیقتا استرالیایی هستند.