به پورتال فارسی آنجکس خوش آمدید

انتخاب وبسایت براساس منطقه شما

پورتال آنجکس کمک می کند که در مورد برطرف نمودن انگل مو یا کنه دمودکس مایت بیشتر بدانیم

Ungex Solution | Ungex

تکنولوژی مایت سولوشن آنجکس

 

برطرف نمودن مایتهای دمودکس یا همان مایت سولوشن آنجکس روش منحصر به فردی است که به همه کسانی که مبتلا به مشکلات پوست و مو هستند کمک می کند ضمن پیشگیری از حاد شدن مشکل، زمینه را برای درمان قطعی نیز فراهم آورد.

 

خوشبختانه شرکت آنجکس از سال ۲۰۱۱ محصولات و متد ویژه "مایت سولوشن" که بر پایه ترکیبات گیاهی و طبیعی استوار است و فاقد هرگونه مواد شیمایی مضر می باشد را معرفی نمود تا انگل های دمودکس را بطور پایدار و بدون عوارض جانبی برطرف نمایند. و به همین دلیل مفتخر به اخذ جایزه بهترین اختراع و ابداع سال ۲۰۱۲ در جهان گردید.

Ungex CEO Seyed Behbahani | Ungex

سید محمد بهبهانی شرکت آنجکس را در سال 2011 میلادی تاسیس کرد.

آقای سید محمدرضا بهبهانی، مبتکر تکنولوژی مایت سولوشن، مدیر و موسس شرکت آنجکس استرالیا می باشد، وی بیش از سه دهه تجربه مدیریتی و بازرگانی دارد.

ایشان در بسیاری از نمایشگاه ها و سمینار های سراسر جهان شرکت کرده است و همچنین جایزه بهترین اختراع سال 2012 را بابت تریتمنت دمودکس آنجکس اخذ نموده است. وی در طول کار حرفه ای خود، همواره بر کیفیت و رضایت مشتریان سراسر جهان تمرکز کرده است.

Price Table | Ungex

با محصولات آنجکس پوستی شاداب و عاری از مایت های دمودکس را تجربه کنید.

قیمت ها براساس دلار استرالیا AUD$ می باشد.

  • باندل 1..........................699$ AUD
  • باندل 2..........................639$ AUD
  • کیت 1.................399$ AUD
  • کیت 2.................349$ AUD

محصولات آنجکس

مايت سولوشن آنجکس پیش شرط اولیه جهت رعایت بهداشت پوست و مو


شرکت استرالیایی آنجکس بهترین راه حل برای کمک به برطرف نمودن مشکل انگل مو یا کنه دمودکس مایت پوست سر، صورت و بدن انسان را به مردم جهان معرفی می نماید تا ضمن پیشگیری از مشکلات پوست و مو مانند نازک شدن یا ریزش مو، آکنه، روزاسه، خارش پوست، جوش و سایر مشکلات پوستی شادابی و سلامتی را به خانواده هدیه نماید.

بدین منظور شرکت آنجكس بسته ویژه و منحصر بفرد دمودکس تریتمنت - تکنولوژی مايت سولوشن - خود را جهت کمک به از بین بردن کنه های دمودکس مایت ازطریق نمایندگان رسمی خود در سراسر جهان و یا بصورت آنلاین از طریق پورتال های رسمی اینترنتی ارایه می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد آنجکس

انگل دمودکس مایت چیست؟

دو گونه مهم از کنه های دمودکس Demodex folliculorum و Demodex brevis می باشند. که مشکلاتی برای پوست انسان ها ایجاد می کنند.


انگل عنکبوتی دمودکس مایت که در فولیکول مو زندگی می کند در ریزش مو، کم پشت و نازک شدن مو، روزاسه، جوش، آكنه، خارش پوست، چين و چروك پوست، پیری زودرس پوست، خشک و خشن شدن پوست، جوش های سرسیاه، تغییر رنگ پوست صورت، کک و مک و بسياري از مشكلات پوست و مو نقش دارد.


مایتهای دمودکس شبها در سطح پوست انسان جفتگیری می کنند پس از حدود دوازده ساعت داخل فولیکول های مو و یا غدد سباسه تخم گذاری می کنند. تخم ها پس از چند روز تبدیل به لارو و نوزادن شش پا می شود که پس از طی یک هفته بالغ می شوند تا به چرخه تولید مثل وارد شوند. دوره بلوغ تا بزرگسالی آنها حدود یک هفته می باشد و طول عمر یک کنه دمودکس مایت در حدود سی تا نود روز می باشد.


اطلاعات بیشتر در مورد دمودکس ها

آیا از مایت های دمودکس رنج می برید؟

تست آنلاین 3 دقیقه ای انجام دهید تا از تراکم دمودکس خود آگاه شوید.

تست آنلاین دمودکس

در مورد مایت های دمودکس بیشتر بدانید

بسياري از مشكلات پوست سر، صورت و مو رفع نخواهد شد، مگر اینکه انگل دمودکس مايت را جلوتر از بین ببرید. انگل دمودکس به سادگی از چربي پوست و محصولات آرایشی و بهداشتی تغذیه می کند. هر دو گونه انگل مایت انسان غالبا در زیر پوست زندگی می کنند که دمودکس فولیکولارم در زیر ریشه مو - فولیکول مو - و دمودکس برویس در غدد چربی زندگی و تولید مثل می کنند.


انسان می تواند میزبان مناسبی برای سکونت بسیاری از جانداران ریز میکروسکوپی باشد و یک نمونه از این مهمان های ناخوانده در پوست انسان، انگلی است به نام دمودکس؛ تقریبا هیچ انسان بزرگسالی وجود ندارد که روی پوستش انگل های دمودکس درحال زندگی نباشد اما زمانی که تراکم جمعیت این انگلها زیاد می شود، بسیاری از مشکلات پوست و مو نیز شدت می یابد.

تشریح فولیکولی و ارتباط دمودکس با روزاسه استروئیدی و انتقال بیماری های پوستی

تشریح فولیکولی : علت دقیق جدا شدن فولیکول های پوست سر به وضوح مشخص نیست. ولی به طور کل یک واکنش التهابی در فولیکولهای موی سر صورت می گیرد که بر میکرو ارگانیسم ها تاثیر می گذارد مانند باکتری ها، جوش ها و کرمهای دمودکس که با تراکم بالا در تشدید این مشکل نقش ایفا می کنند.

روزاسه استروئیدی : مبحث پیدایش بیماری روزاسه استروئیدی بحث برانگیز است اما گزارش های متعددی حاکی از آن است که نقش جمعیت دمودکس ها در اینگونه بیماران به طور چشمگیری بالاست.

انتقال بیماری های پوستی : دمودکس ها مسئله حائز اهمیت انتقال و سرایت عفونتها و بیماریهای پوستی می باشد چراکه دمودکس مایت ها که درسطح پوست حرکت می کنند می توانند ناقل بیماریهای پوستی باشند و با انتقال عفونت های مختلف از یک منطقه بدن به منطقه دیگر و یا از فردی به فرد دیگر با قابلیت حمل و نقل میکروارگانیسم عمل کنند.

آنجکس یک شرکت استرالیایی است و قیمت محصولات آنجکس بر پایه دلار استرالیا می باشد.

توجه : قیمت محصولات آنجکس استرالیا بر پایه دلار استرالیا است. دلار استرالیا به اختصار AUD نامیده می شود. دلار استرالیا از 100 سنت تشکیل شده و اغلب با نماد AUD$ ارائه می گردد.

مصرف کننده محصول آنجکس

رضایت کامل از نتیجه تریتمنت دمودکس دارم. سپاس از شما که تجارب خویش را صادقانه جهت اطلاع عموم و کمک به همه کسانی که از مشکلات پوست و مو رنج می برند در اختیار ما قرار می دهید.

مصرف کننده محصول آنجکس

تا حد زیادی مشکل پوستم برطرف شده. دوره خیلی خوبی رو با محصولات آنجکس گذروندم شوره مژه هام هم خیلی کمتر شده البته کمی قرمزی رو پوستم دارم که خیلی بهتر و شفاف تر شده از تیم آنجکس و محصولاتشون سپاس فراوان دارم.

نظرات بیشتر مصرف کنندگان

آرم مشهور استرالیایی (AMAG) ، علامت اصلی اعتبار استرالیایی است. این لوگو نشان دهنده معتبر ترین ، شناخته شده ترین و رایج ترین سمبل کشور استرالیا است و تحت حمایت سیستم اعتباربخشی شخص ثالث است که تضمین می کند محصولات با این نشان حقیقتا استرالیایی هستند.