در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

AlirezaEbrahimi
    سرپرست کل

اولا يادآوري مي كنم كه بطور كل لوازم آرايش بويژه در طول دوره تريتمنت دمودكس در هر شرايطي هم براي پوست مضر است و هم منبع غذائي مايتها مي باشد

و در نتيجه طول دوره پروتكل آنجکس را افزايش مي دهد اما اگر ناچار هستيد الزاما از لوازم آرايش استفاده كنيد موارد زير تا حدي مي تواند تاثير منفي آنرا كاهش دهد:

١- صبح قبل از لوازم آرايش از اسپري پي دي تي و روغن ارگانيك نارگيل استفاده كنيد.

٢- سعي شود از لوازم آرايش با كيفيت و ترجيحا تركيبات گياهي/ طبيعي و ارگانيك استفاده شود و بهتر است در نواحي آسيب ديده كمتر از لوازم آرايش استفاده شود.

٣- قبل از خواب حتما با شامپو پي اس لوازم آرايش را پاك كنيد و اسپري پي دي تي و ساير مفاد پروتكل فراموش نشود.

٤- به محض اينكه الزام استفاده از لوازم آرايش براتون برطرف شد، استمرار و عادت استفاده از لوازم آرايش را تا پايان دوره پروتكل متوقف كنيد.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
پاسخ به : من حدود ٤٠روز است كه از محصولات استفاده مي کنم و از هیچ مواد آرایشی در طول این مدت استفاده نکرده ام اما یک روز در دوره ی تریتمنت بايد حدود ١٢ساعت ارايش روي صورتم باشد چه نکاتی را رعایت کنم تا اختلالي در روند درمانم ايجاد نشه؟
اطلاعات شما: